Kuźnia Kulturalna, czyli gdzie się spotykamy…

Kuźnia Kulturalna jaką tworzymy to miejsce o wielu twarzach. Można u nas spędzić miło czas, dobrze zjeść, pośmiać się przy kabarecie czy uczestniczyć w dobrym koncercie.

Stworzyliśmy swojego rodzaju klub kulturalny nawiązujący do starych przedwojennych warszawskich tradycji. Wydarzenie kulturalne u nas łączymy z miłym wieczorem i kolacją.

Oczywiście można również przyjść na samo wydarzenie i usiąść jak w teatrze, ale znakomita większość naszych gości wybiera opcje, gdzie przed wydarzeniem przychodzą na kolację, a potem przy tym samym stoliku pijąc wino uczestniczą w wydarzeniu. Trudno opowiadać, trzeba w tym wziąć udział.

Kuźnia ma wiele twarzy i możliwości. Można u nas zrobić zarówno przyjęcie dziecięce w specjalnej 350 metrowej strefie dziecięcej, jak i duży bankiet na 500 osób.

Kuźnia to też nie jedyna nasza restauracja. Jesteśmy również właścicielami restauracji Złota Kaczka mieszczącej się na poziomie -1 w Złotych Tarasach oraz sklepu i piwiarni The Beer Store w której można znaleźć na dzisiaj
ponad 330 rodzajów piw.

Zachęcam do organizacji u nas imprez firmowych oraz prywatnych. Zarówno duży event jak i urodziny czy imieniny zorganizujemy wzorowo. A do tego proponujemy łączenie ich z wydarzeniami kulturalnymi.

Najnowsze w serwisie:
Kontakt:
Kontakt:
Wycieczka do Bordeaux!
Wycieczka do Bordeaux!

Wyjazd do Bordeaux! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Księga Win
Księga Win

Rarytas dla koneserów win - zapraszamy do zapoznania się z ofertą Księgi Win!

Nasi Partnerzy

logo_pernod

Tu może znaleźć się Twoja reklama, Drogi Partnerze!